Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán činnosti na rok 2022

 Plán práce pro rok 2022   

Leden

21.1.     Výroční členská schůze KKN v restauraci Reduta. Začátek v 17 hodin. Tombola.

Únor

18.2.     Odborná přednáška p. Doležala z Týniště n.O.. Přednáška se uskuteční v Novém Městě n.Met., začátek a místo konání bude upřesněno.

Březen

18.3.      Zatím volný termín.

Duben

22.4.      Zatím volný termín.

Květen

14.5.  Otevírání sezony ve Dvoře Králové n.L. Návštěva akce osobními auty.

Červen

10.6. nebo 17.6.   Piknik KKN společně s novoměstským Klubem. Pravděpodobné místo konání v Bražci ve skautské chatě nebo na Novém Hrádku u p. Jirounkových. Začátek a místo konání bude upřesněno.

Červenec

8.-10.7. Výstava kaktusů, sukulentů, masožravých rostlin a achimenesů na zámku v Novém Městě n.Met. Uspořádá společně novoměstský klub a KKN. Termín bude upřesněn.

Září

23.9. Výjezdní schůzka osobními auty do sbírky p. D. Dvořákové v Heřmánkovicích nebo J. Straky v Machově. Čas a místo odjezdu odjezdu bude oznámeno.

Říjen

Expozice kaktusů a jiných rostlin na výstavě chovatelů v České Skalici v jejich areálu. Termín bude upřesněn.

Listopad

18.11.  Zatím volný termín.

Prosinec

9.12.   Předvánoční tradiční schůzka mezi betlémy u př. Landy na chatě v Doubravici.

Pozn.:  Změny v náplni akcí vyhrazeny. Termíny podle plánu. Upřesnění a  změny budou ohlašovány mailem, na schůzích, nebo telefonem těm, kdo nemají mail.

Jsme Klubem kaktusářů Náchod (KKN) evidovaném jako sympatizující člen u Společnosti českých a slovenských pěstitelů kaktusů a sukulentů (SČSPKS) č. 50 a při ZO Českého zahrádkářského svazu Náchod. Úzce spolupracujeme s Klubem kaktusářů Nové Město n.Met. a dalšími kluby v regionu.

Představitelkou KKN je p. Marie Koutská, viz adresář.