Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán činnosti na rok 2021

                    Plán práce pro rok 2021   

Duben

23.4.   Výjezdní schůzka do sbírky v okolí. Bude upřesněno před akcí.

Květen

15.5.   Otevírání sezony ve Dvoře Králové v Penzionu za vodou. Odjezd osobními automobily z ulice Za teplárnou v 8.00 hod. Akce trvá od pátečního večera do nedělního odpoledne. Hlavní program burza a přednášky v sobotu. Termín bude upřesněn.

Červen

4. 6.    PIKNIK  -  Schůzka od 18. hod. u přítele, který nás pozve. Program: jako obvykle společná zábava, opékání párků a ochutnávání kulinářských výrobků členů a hostů. Párky, přílohy, nápoje a nějaké to pivo budou zajištěny pro ty, kteří oznámí účast a pozvané hosty. Vítáni jsou rodinní příslušníci a přátelé. Sraz na místě v 18 hod., nebo odjezd z ulice Za Teplárnou v 17:45 hod.

Červenec

9. -11. 7. Výstava kaktusů, sukulentů, masožravých rostlin a Achimenesů na zámku v Novém Městě n. Met.  Účast na výstavě a její instalaci, bude upřesněno.

Srpen - Září

             Povýstavní piknik u některého z vystavovatelů za účasti členů obou Klubů.

3. 9.     Výjezdní schůzka do sbírky v okolí. Bude upřesněno před akcí.

             Zavírání sezóny Chrudim (burza, přednášky) . Bude upřesněno.

Prosinec

10.12.  Předvánoční schůzka,  beseda, rekapitulace činnosti. Bude upřesněno před akcí.

 

Pozn.:  Změny v náplni akcí vyhrazeny. Termíny podle plánu. Upřesnění a  změny budou ohlašovány mailem a na schůzích, telefonem, kdo nemají mail. Těm, kdo nemají mail, bude doručen tento plán po příteli, nebo poštou.

Jsme Klubem kaktusářů Náchod (KKN) evidovaném jako sympatizující člen u Společnosti českých a slovenských pěstitelů kaktusů a sukulentů (SČSPKS) č. 50 a při ZO Českého zahrádkářského svazu Náchod. Úzce spolupracujeme s Klubem kaktusářů Nové město n.Met. a dalšími kluby v regionu.

Představitelkou KKN je př. Marie Koutská,  Kramolna 56, 54701 Náchod   732574292 Mail: koutska.magda@seznam.cz

Pro zájemce o literaturu, máme knihovnu klubu, kterou vede Jaromír Plšek, tel. 774140224, po domluvě půjčuje literaturu a staré časopisy.

O finanční věci klubu se stará Vlastimil Pibil, tel. 723944452. Dobrovolným příspěvkem na zajištění akcí klubu je možné přispět na schůzkách a akcích.

Naše internetové stránky: https://kaktusynachod.estranky.cz/; správce Jindřich Svoboda, tel.737980562.

KKN též vydává pro své členy a příznivce nepravidelně ZPRAVODAJ KKN, jehož elektronické verze jsou k dispozici na webových stránkách Klubu, možno stáhnout. Do Zpravodaje možno přispět materiály u J. Svobody.